Vooruitgang Vergt Wilskracht

Coaches

COACHES 2018/2019

TEAM NAAM MOBIEL EMAIL
A1
senior
Ron de Haas 06-51121256 r.de.haas@quicknet.nl
A2

senior

Lucien Slippens en Diana Kokk

0228-582514
0228-582669
marrylucien@gmail.com
familie.kok@quicknet.nl
B1 Linda Smit en Irene Stam 06-46503453
06-12396543

lindasmit1976@gmail.com
irene1@quicknet.nl

B2 Jos Reus en Amanda Smit 06-51682379
06-42328176
jos.wilma.reus@quicknet.nl
cees.amanda@ziggo.nl
B3 vacant
C1 Dick Kuin 06-13134899 infokuin@quicknet.nl
C2 Edwin van Westen en Stefan Smit 06-41513463
06-29098131
cindy.aker@quicknet.nl
stefan1974@live.nl
C3 Corinne Kaag en Nico Kolenberg 06-10394268 famkolenberg@gmail.com
D1 Erwin Brakeboer en Michel van der Sluis 06-18780708
06-30588696
e.brakeboer@quicknet.nl
michel.hilde@quicknet.nl
D2 Kees Grent en Margreet Ruiter 0228-584476
06-10506974
grentkees@gmail.com
josruiter@ziggo.nl
D3 Ingrid Brandsen Esther Sjerps 06-12555828
06-46628950
ingridblaauwbroek@ziggo.nl
frankenesther@zonnet.nl
D4 Bas Haakman 0228-582484 juno05@quicknet.nl
E1 Martijn Mulder en Wilfried van Ophem 06-50502341
06-21922493
relatie@dealerbandenhotel.nl
w.f.vanophem@gmail.com
E2 Barry Smit 06-10806467 barry_maaike@quicknet.nl
F1 Astrid Steltenpool en Janneke Neefjes

06-14306165
06-12539630

asstelt@hotmail.com
jgm.neefjes@quicknet.nl
F2 Martina Haakman - martinajuno75@gmail.com
F3

Jessica van Diepen

-

jessicavandiepen@hotmail.com
F4 Loes Botman en Yvonne Meijer

06-22048224

lhaakman@quicknet.nl
fienelifem@ziggo.nl

Oud papier

19 november 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt (Nico)

Maurice Meester
Patrick Spigt
Beau Groot
Britt Degeling
Jolanda Groot
Daphne Reus
Iris Laan
Daphne Haakman

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.